Domek letniskowy nad samym jeziorem

Nowy, całoroczny, komfortowy dom wypoczynkowy o powierzchni 312 m2, 38 km od Olsztyna.

 
Miejscowość:10-699 Olsztyn Łysa Góra
Adres:Łysa Góra 16 
Telefon:089 541 00 69 
Komórka:0507 137 433 
Okolica:Olsztyn
E-mail: wyśli zapytanie
Www: www.ruch.at
Typ:Domki letniskowe
Ogłoszenie nr:67
Oferta dodana:Sierpień 2005

Zobacz także

Dom całoroczny nad jeziorem Sasek Domki letniskowe
Domek letniskowy nad samym jeziorem Domki letniskowe

Opis oferty


Całoroczny dom wypoczynkowy do wynajęcia. Łysa Góra 16 – koło Szczytna (Mazury)

Nowy, komfortowy dom wypoczynkowy o powierzchni 312 m², 38 km od Olsztyna. Nasz dom położony jest w miejscowości letniskowej Łysa Góra przy jeziorze Sasek Wielki (strefa ciszy) przeznaczony do całorocznego wypoczynku dla 10 osób


Opis posesji

Bardzo malownicze położenie obiektu na wzgórzu, ok 20 mod linii brzegowej jeziora - własny pomost, do dyspozycji gości 2 łodzie wiosłowe. Kąpielisko w odległości 100 m.

Działka o powierzchni 900 m². Posesja ogrodzona, miejsce parkingowe dla 4 – 5 samochodów. Obok domu słoneczny i oświetlony taras przeznaczony do przyjęć na świerzym powietrzu z Grillem, stolem na 8 osób i dużym parasolem.


Opis obiektu:
Parter:

Dwuosobowy apartament z kuchnią i własnym tarasem, łazienką wyposażoną w WC, prysznic, pralkę automatyczną i oddzielnym wejściem. Garaż na jeden samochód.
Pierwsze piętro:

Jasny słoneczny pokój z kominkiem (duże panoramiczne okna z widokiem na jezioro, kącik wypoczynkowy, duży 10-cio osobowy stół dębowy, TV / Digital SAT / Audio) o powierzchni 80 m². Pokój dzienny połączony jest z w pełni wyposażoną kuchnią o powierzchni roboczej 11 m/b. (Piekarnik eklektryczny, kuchnia mikrofalowa, zabudowana lodówko- zamrażarka, kuchenka gazowa z pochłaniaczem, zlewozmywak 1,4 komorowy, zmywarka automatyczna, ekspress do kawy i kompletna zastawa kuchenna). Z pokoju dziennego wyjście na bardzo duży (20m) taras z widokiem na jezioro. Duża i komfortowa łazienka z WC, prysznic, bidet i pisuar. Ponadto małe pomieszczenie gospodarcze z sejfem.
Drugie piętro:

4 dwu osobowe pokoje sypialne z morzliwością dostawki, każdy pokój z osobnym wejściem. Z korytarza wyjście na taras górny. Ponadto łazienka wyposażona w WC i bidet. W jednej sypialni TV / cyfrowy SAT.

Odległości:

• Szczytno – 18 km
• Pasym – 10 km
• Olsztyn – 38 km
Ceny:

Do uzgodnienia
Goście ze zwierzętami domowymi za wstępnym uzgodnieniem z właścicielami.
Kontakt:

Stona internetowa: www.ruch.at
Rodzina Ruch: 10-699 Olsztyn
Tel/Fax: 089 541 00 69
Tel. Kom.: 0507 137 433
E-Mail: rafal@ruch.at, peter@ruch.at
Właściciele rozmawiają w języku niemieckim.
Wir sprechen Deutsch.

Wyślij zapytanie do właściciela ogł.


Twój E-Mail: Telefon:
Temat: Podpis:
Treść zapytania:
Proszę wpisać kod z obrazka

Pola oznaczone pomarańczowo są wymagane


Wyślij zapytanie zamknij formularz

Poleć ogłoszenie znajomym


Twój E-Mail: E-mail znajomego:
Temat: Podpis:
Treść wiadomości:

Pola oznaczone pomarańczowo są wymagane


Wyślij zapytanie zamknij formularz
2005-2012 EuroMazury.pl - promocja w Polsce i Europie
Rozliczenia transakcji karta kredytowa i e-przelewem przeprowadzane sa za posrednictwem
Centrum Rozliczeniowego Dotpay
Karkonosze Online,
mazury agroturystyka,

-