Pensjonat na Mazurach Biuro Turystyczne ALBION

Przedstawiamy nasz pensjonat-gospodarstwo agroturystyczne na Mazurach położony nad jeziorem w St. Kiejkutach.

 
Miejscowość:12- 100 Szczytno
Adres:ul. Marszałka J. Piłsudskiego 3/2 
Telefon:(+48 89) 624 05 77 (w godz. 8.00-16.00) 
Komórka:505 102 640 
Okolica:Szczytno
E-mail: wyśli zapytanie
Www: www.albion.net.pl/pensjonat.html
Typ:Pokoje do wynajęcia
Ogłoszenie nr:181

Opis oferty

Przedstawiamy nasz rodzinny pensjonat położony na Mazurach nad jeziorem Wałpusz w miejscowości St. Kiejkuty. Nie jest to co prawda gospodarstwo agroturystyczne z prawdziwego zdarzenia, jednakże stwarza świetne możliwości do kontaktu z naturą. Zdjęcia zostały wykonane w różnych porach roku ponieważ gości zapraszamy przez cały rok.

 

  

 

Wnętrza pensjonatu

Zdjęcia naszego pensjonatu: pokoje gościnne, kuchnia do samodzielnego przygotowywania posiłków, łazienki.

 

  

 

  

 

  

 

Widok na jezioro Wałpusz

Zapraszamy do nas, mamy własną linię brzegową, las w odleglości 500m. Na jeziorze Wałpusz można się kąpać, popływać łódką, kajakiem albo spróbować swoich sił na desce windurfingowej

 

  

 

Pensjonat latem

Zapraszamy na Mazury w wakacje, na urlop lub wczasy. Jeżeli nie macie aż tyle wolnego czasu, proponujemy krótsze pobyty weekendowe.

 

  

 

Zdjęcia pensjonatu jesienią

Zapraszamy na Mazury również jesienią. Kiedy liście drzew zmieniają kolor widok jest naprawdę piękny.
Mazury to również raj dla amatorów grzybobrania.

 

Zima w pensjonacie

Na Mazury najczęściej przyjeżdża się latem, kiedy woda w jeziorze jest najcieplejsza. Ale zimą też jest pięknie. Pobliskie lasy pozwalają na aktywny wypoczynek, np. na nartach biegowych, a w odległości 35km znajduje się wyciąg narciarski w Mrągowie. Polecamy też imprezy Andrzejkowe i Sylwestrowe.

 

Pensjonat na Mazurach wiosną
Na Mazurach jest pieknie również wiosną kiedy przyroda budzi się do życia.

Dodaj opinię
Treść:
Imię/nick:
E-mail:
Proszę wpisać kod z obrazka:
Dodaj opinię

* Wszystkie pola formularza są wymagane
* E-mail nie będzie opublikowany
* Opinie są moderowane przez redakcję serwisu. Twoja opinia pojawi się po autoryzacji.
Galeria z Mazur Last Minute Rejestracja / Logowanie Ogłoszenia drobne

Ciekawostki Szczytno

Dodaj obiekt turystyczny
Mapa interaktywna więcej Mapa google

Wyślij zapytanie do właściciela ogł.


Twój E-Mail: Telefon:
Temat: Podpis:
Treść zapytania:
Proszę wpisać kod z obrazka

Pola oznaczone pomarańczowo są wymagane


Wyślij zapytanie zamknij formularz

Poleć ogłoszenie znajomym


Twój E-Mail: E-mail znajomego:
Temat: Podpis:
Treść wiadomości:

Pola oznaczone pomarańczowo są wymagane


Wyślij zapytanie zamknij formularz
2005-2008 EuroMazury.pl - promocja w Polsce i Europie
Karkonosze Online,